אירועים קטנים

 

אירועים קטנים הם אירועים למספר מצומצם של אנשים אשר נע בין 30-150 איש. האירועים יכולים להיות כנסי לקוחות, מפגשי שולחן עגול, מסיבת עיתונאים, ימי עיון, השקות מוצרים, אירועי פרידה מעובדים, אירועי חברה ועוד. אירועים אלו מתקיימים לרוב בלוקשיין אשר מכיל את כמות האורחים המצומצמת, לרוב ניתן לעשות אותם בלופטים אשר מתאימים במיוחד לסוג אירועים אלו, אלו באולמות קטנים וסטודיו אשר מכיל כמות קטנה של אנשים.

מהם יתרונות אירועים קטנים?

בשנים האחרונות, אנו רואים יותר ויותר חברות אשר מעדיפות לערוך אירועים קטנים ואינטימיים עם מספר קטן של משתתפים. מדובר על אירוע קטן שבו ניתנת רוב תשומת לב לכל אורח ואורח שמגיע. באירועים אלו ניתן לעשות מינגלינג עם אנשים שונים מהתחום בו אנו עובדים, לשוחח עם חברים ומכרים על שתייה ואוכל, וכן להתקרב פיזית לעובדים ומנהלים שאנו רוצים בקרבתם ובחיי היום יום פחות יוצא לנו לשוחח. מעבר לכך, אירועים קטנים הם הזדמנות מושלמת להפגין נוכחות ולהראות צדדים בך שעוד לא נראו למנהלים ולשאר החברים שלך.

מה יש על מנת שאירוע קטן יצליח?

על מנת שאירוע קטן יצליח יש לתכננו מבעוד מועד. להציב את מטרות האירוע מראש, להגדיר כמה לקוחות לגייס לאירוע, איזה תוכן ייחשף, איפה יהיה האירוע ועוד. רצוי לקיים אירועים קטנים באזור המרכז במקום נגיש ונוח שגם תחבורה ציבורית תגיע אליו, וגם אנשים מרחוק יוכלו להגיע בקלות רבה. רצוי שמקום האירוע לא יהיה צפוף וגם לא גדול מדיי, קרוב לציר מרכזי ושיהיה בו מקום חנייה קרוב. והכי חשוב שמקום האירוע יהיה נקי ואסתטי למראה. פרמטרים אלו חשובים עד מאוד להצלחת האירוע, ככל שנמצא מקום מרכזי עם חנייה ונגיש כך יגיעו יותר אנשים לאירוע. מאחר שמדובר על אירוע קטן חשוב למלא את החלל שבחרנו, מכיוון שמעט אנשים שיגיעו מיד יחשפו חלל גדול ללא אנשים, מה שבסופו של דבר יראה שהאירוע לא הצליח.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *