אולמות כנסים – אירוע השנה

 

כל שנה יש לנו כנס שנתי של החברה שבו משלבים את החלק המקצועי וחלק אומנות ותרבותי. מדובר האירוע מאוד מכובד המופק ומתבצע באולמות כנסים. גם השנה ידעתי שמתוכנן להיות אירוע שיופק באולמות כנסים והמתנתי לשיחה השבועית עם הבוס שלי על מנת לשאול אותו באיזה תאריך הוא מעוניין לקיים את האירוע על מנת שאוכל לשריין מועד באחד מאולמות כנסים שברשימה הייעודית שלנו. קיוויתי השנה להפיק אירוע מיוחד במיוחד אשר ישלב הן הרצאה ופאנל מקצועי והן משהו בידורי ומגניב. החלטנו לקיים פאנל עם ארבעה מרצים בכירים- שניים בארץ ושניים שהזמנו מחו״ל אשר מטרת הפאנל היא להיות שעה וחצי- ממוקד מאוד ולא כמו יום לימודים ארוך.

אחרי הפאנל המקצועי מתוכננת ארוחת צהריים ואחריה מופע סטאנד אפ מדליק של אחד הקומיקאים המצחיקים בארץ. המטרה היא ליצור שילוב בין העולם המקצועי לעולם הפנאי ולהשתמש בתשתית שיש באולמות כנסים הן לאירוע מקצועי והן לאירוע פנאי. השילוב המקצועי והתרבותי- כיפי בין שני האירועים הופך את השהות באולמות כנסים לקליל, זורם ונעים. החלטנו לערוך את האירוע כך שהפאנל יהיה קצר ואירוע הסטנד אפ יהיה כשעה וחצי ואז כל האירוע כולו יהיה חצי יום אשר יהיה זול משמעותית מבחינת עלויות של השכרת אולמות כנסים. יתרה מכך, בגלל שמדובר באירוע חובה והוא יתקיים רק חצי יום, לא יוכלו העובדים לתת תירוצים מדוע אינם מעוניינים להגיע.

החלטנו שאנחנו רוצים שהאירוע הזה יענה על שני צרכים – גם צורך מקצועי בעדכון העובדים על מה מתרחש ולתת להם חומר למחשבה על הכיוון שהחברה הולכת אליה (באמצעות הפאנל המקצועי) וגם שהאירוע יהווה סוג של שבירת שגרה עבור העובדים ויהיה מנוף להפסקת המרוץ היום יומי ויכניס קצת צחוק בכל הנעשה. החלטנו להשקיע באמן הסטנד אפ על מנת שזה יהווה תמריץ לעובדים להירתם לאירוע ולהגיע. אחרי ששריינתי את המרצים ואת הסטנדאפיסט הכנתי הזמנה יפה ומושקעת ושלחתי לכל עובדי החברה וביקשתי בסוף ההזמנה שיאשרו את הגעתם לאירוע. באופן זה אני אוכל לוודא שכולם מגיעים ולא יהיו חוסרים לא מוצדקים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *