אולמות לאירועים קטנים – נישה

 

כל מי שנמצא בעולם העסקי יודע שככל שהתחרות גדולה יותר צריך למצוא יותר ויותר נישות כדי להתבלט בהן. בעולם של הפקת האירועים, כל אולם חדש שנפתח מתמודד מול הרבה אולמות אחרים אשר כבר צברו ותק עם לקוחות, ספקים ומוניטין רב בשוק. כך נולד הרעיון של הפילוח של אולמות אירועים ונוצרו אולמות לאירועים קטנים. אולמות לאירועים קטנים שונים במהות שלהם מאשר אולמות לאירועים גדולים. אירועים גדולים בדרך כלל כוללים כמות גדולה של אנשים, אולם גדול וכלל המחירים הופכים להיות שונים בתכלית מאשר אירוע הנערך באולמות לאירועים קטנים. כאשר מדובר באירוע קטן ואינטימי המבנה שלו הוא לרוב אחר לחלוטין מאשר מבנה של אירוע גדול. המנות תהיינה הרבה יותר איכותיות ומושקעות משום שמדובר באירוע קטן ואז ניתן לתת לכל מנה יחס מושקע כמו שצריך. כאשר מדובר באולמות לאירועים קטנים לרוב יוכלו להיות כל מיני תוספות ורעיונות מדליקים שלא יוכלו להיות באירועים גדולים.

כך למשל יחס אישי יותר, מלצרים שמוזגים יין עם יותר תשומת לב, מלצרים שמסתובבים בין האנשים ומתן יחס אישי כללי לכל אורח ואורח. אולמות לאירועים קטנים מתאימים לאנשים שרוצים לערוך חתונה קטנה ואינטימית, ברית או בריתה שלא יהיו אירוע גדול מדיי, חתונה יובל או חצי יובל, אירוע חברה מפואר או אפילו בר מצווה או בת מצווה. הרעיון המשותף לכל האירועים הוא שהאירוע צריך להיות מאוד אקסקלוסיבי ומיוחד ולא עוד אירוע שאפשר לעשות בכל מקום. אולמות לאירועים קטנים הם בדרך כלל בעלי אירועים עם אופי מאוד מסוים ומתקשרים עם ספקים מאוד מסוימים. בגלל שיש פילוח לאולמות לאירועים גדולים ואולמות לאירועים קטנים אז השוק רק מרווח.

במקום שתיווצר תחרות במקומות לא רלוונטיים יש זרימה טובה יותר וכל נישה מתעסקת עם המומחיות שלה – מי שמומחה באירועים גדולים פונה לקהל שמעוניין לערוך אירועים גדולים ומי שמומחה באירועים קטנים פונה לקהל של אירועים קטנים. הפילוח הזה מביא לצמיחה טובה יותר של השוק ואז נמנעת תחרות מיותרת בין התחומים השונים. אין כמו התנהלות יעילה יותר כדי להביא לצמיחה כלכלית.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *