איך להתארגן על כרטיסים 1+1 בקולנוע רב חן

קולנוע

בשנים האחרונות, תפסו בתי הקולנוע חלק נכבד ביותר בהוויית הבילויים הישראלית, והפכו לשוקקי חיים ומלאי אנשים

ניתן לראות כי קיימים מאות בתי קולנוע שונים הפרוסים לאורכה ולרוחבה של ישראל, וכן מוקמים בתי קולנוע חדשים בכל עת. מעבר לכך, גם חוויית הצפייה בקולנוע השתדגרה, וכעת ניתן לראות סרטים באולמות מיוחדים של אחמי"ם, במסכי IMAX מרהיבים, וכן סרטים רבים הניתנים לצפייה במשקפי תלת מימד מיוחדים.

אחד מרשתות בתי הקולנוע הוותיקים בארץ, אשר קיימת כ-35 שנים, הינה רשת בתי הקולנוע רב חן, אשר נמצאת בבעלותה של חברת תיאטראות ישראל. רשת רב חן, שהחלה בתור בית קולנוע בעל אולם אחד בכיכר דיזינגוף, זכתה להצלחה רבה, אשר גררה סביבה בנייה מרובה של אולמות קולנוע נוספים. כיום, קיימים לרשת קולנוע רב חן חמישה סניפים בחמש ערים שונות: גבעתיים, קריית אונו, דיזינגוף בתל אביב, שבעת הכובים בהרצליה ומודיעין.

אין ספק כי בילוי בקולנוע נחשב כבילוי חביב על כלל הציבור, וכן בגלל הביקוש הרב וריבוי רשתות בתי הקולנוע, קיימים מבצעים רבים והטבות רבות בכל הנוגע לרכישת כרטיסים. כמו כן, ניתן כיום להזמין כרטיסים בשלוש דרכים: בצורה המסורתית דרך הקופות בבית הקולנוע, באתר האינטרנט של בית הקולנוע, וכן באפליקציה של בית קולנוע הספציפי. מעבר לכך, בבתי הקולנוע שונים, ביניהם קולנוע רב חן, תוכלו למצוא הטבה אטרקטיבית במיוחד של כרטיסים לסרט 1+1. הטבה זו תוזיל לכם משמועתית את מחיר הכרטיסים, ותגרום לבילוי שלכם להיות הרבה יותר משתלם וכיפי.

אם כן, כיצד מתארגנים על הטבה זו?

תחילה חשוב לציין כי הטבת כרטיסים 1+1 של רשת בתי קולנוע רב חן, תקפה גם לבתי הקולנוע מטעם חברת יס פלאנט, שכן, לשתי רשתות אלה יש אותה חברת אם. בנוסף, חשוב לציין כי ההטבה זו יכולה להיות ממומשת רק על ידי המחזיקים בכרטיס אשראי של חברת אמריקן אקספרס. ההטבה תקפה בכל ימות השבוע, כולל סופי שבוע וחגים לכל סוג שהוא של סרט שאתם מעוניינים לראות, גם לסרטי תלת מימד. מחירי הכרטיסים נעים בין 40 ש"ח ל-50 ש"ח, מה שהופך את המבצע למשתלם עוד יותר.

על מנת להנות מהטבה זו, עליכם להכנס לאתר אמריקן אקספרס, להקליק על כפתור הנקרא "מימוש הטבה" ולהזין את פרטיכים האישיים. לאחר מכן תקבלו לטלפון הסלולרי שלכם קוד הטבה. שמרו אותו. בסיום התהליך, הכנסו לאתר של רשת בתי קולנוע רב חן, בחרו בית קולנוע וסרט מבוקש, הזמינו את הכרטיסים באמצעות כרטיס האשראי ממנו קיבלתם ההטבה, והזינו את הקוד שקיבלתם במקום המבוקש.

אין ספק כי מדובר בטבה משתלמת ביותר, אשר נועדה לגרום לאנשים רבים יותר לצאת מהבית ולבלות בבתי הקולנוע השונים. נוסף על כך, ההטבה הזו עוזרת במיוחד לחובבי הסרטים אשר אוהבים ללכת לראות סרט לעיתים תכופות, ונמנעים מלעשות זאת רק מפאת העלות הכספית.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *