איך לנקות ולתחזק תמונות קנבס?

אם רכשתם תמונות קנבס לאחרונה, המאמר הבא מיועד במיוחד עבורכם. חשוב מאוד שתדעו איך לשמור ולתחזק את אותן תמונות קנבס שרכשתם בכדי שהן יוכלו לשמש אתכם בצורה הטובה ביותר ויחזיקו מעמד במשך שנים רבות ללא כל בעיה.

ובכן, הנה כמה טיפים חשובים אשר יעזרו לכם לשמור על אותן תמונות קנבס היטב:

  • ישנן תמונות קנבס אשר מצופות בציפוי לכה ההופך אותן לעמידות בפני מים. יחד עם זאת, חשוב מאוד לא לחשוף אותן לכמות מים גדולה מידי בכדי שההדפסה לא תהרס. לכן, תמונות כאלו יש לנקות עם סמרטוט לח בלבד ולייבש מייד עם סמרטוט נקי בכדי למנוע הצטברות של מים על בתמונה למשך זמן רב מידי.
  • חשיפה ישירה לשמש הורסת תמונות קנבס ולכן חשוב מאוד לתלות את התמונות במקום אשר אינו חשוף באופן ישיר אל השמש (לא ישירות מול חלון גדול, לדוגמא). במידה והתמונה חשופה לשמש יתחילו להיווצר עליה כתמים עד שבסופו של דבר יגרם לה נזק בלתי הפיך.
  • תמונות קנבס אסור לתלות מעל מקום חם כמו אח עצים, או במקום בעל לחות רבה כמו חדרי אמבטיה. שם התמונות יהרסו בתוך זמן קצר מאוד. ככל שהחדר מאוורר יותר ובעל מזג אוויר נעים, כך תמונות הקנבס יחזיקו מעמד במשך זמן רב יותר.
  • אל תשתמשו בחומרי ניקוי בכדי לנקות את התמונה, גם לא חומרי הניקוי העדינים ביותר. ישנן חומצות אשר יכולות להרוס את בד הקנבס ולא כדאי לכם להסתכן בכך.
  • הקפידו על שגרת ניקוי קבועה. נקו בכל פעם את התמונה מאבק בעזרת סמרטוט נקי ובתפיחות עדינות. אם תקפידו על שגרת ניקוי קבועה לא יצטברו לכלוכים קשים על התמונה ולא תצטרכו שום חומרי ניקוי או מים בכדי לנקות אותה בצורה הטובה ביותר.

 

כעת, לאחר שאתם יודעים כיצד לנקות ולתחזק תמונות קנבס, אתם יכולים לרכוש תמונות רבות כאלו לבית שלכם ולהיות בטוחים כי הן יישמרו היטב למשך זמן רב מאוד ותוכלו ליהנות מהן ללא כל בעיה.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *