אין כמו פילאטיס בבאר שבע

בהתלבטות איזו מסגרת של חוג התעמלות לבחור אתם יכולים להיות בטוחים ששיטת פילאטיס בבאר שבע תשמור באופן האיכותי ביותר על בריאותכם כחוג התעמלות איכותי העונה על כל קריטריון חשוב. עם פילאטיס בבאר שבע שווה להשקיע את כל הזמן או הכסף: זוהי התעמלות בלעדית ואף יחידה מה דרכה ניתן ליצור שיקום של הגוף ושל השרירים. השרירים שלנו, שרירי הגוף חשובים ביותר כיוון שהם אלו אותם השרירים הפנימיים והחיצוניים הגורמים להליכה זקופה, לכך שהגוף יהיה יציב, מרפקי הגוף שיהיו חזקים, וכל המערכות הגופניות יפעלו באופן תקין, בריא ואיכותי.

פילאטיס בבאר שבע יגרום לכם להתחיל ולהזיז את גופכם באופן מהנה. לרוב בני האדם מעבירים את היום בישיבה בלבד, ולכן מצב זה שאינו אופטימאלי לגוף עלול לגרום לשרירים להתנוון ולהיות חלשים יותר, ולמרבית האנשים שרירי גוף חלשים, לכן פילאטיס בבאר שבע אינו מתמקד בעבודה על השרירים החיצוניים בלבד כפי שזה קורה במרבית חוגי הספורט, ועם פילאטיס בבאר שבע העבודה היא על כל קשת השרירים מבלי להזניח שום חלק בגוף. אם לא נתמקד בעבודה נכונה ובפעילות גופנית איכותית שרירי הגוף שלנו עלולים להתחלש ולגרום לסבל של כאבי גב שונים, כאבי צוואר, כאבים שונים במרפקים או שחיקה כללית של הגוף, של העצמות ושל השרירים כולם. מגוון התרגילים החכם והאיכותי של הפילאטיס מטרתו בדיוק ליצור את החוזק הגופני הכללי שהאדם זקוק לו לבריאותו ולשם תפקודו הכללי.

גם האווירה בחוגי הפילאטיס היא מיוחדת ומהנה, האווירה הספורטיבית היא מקצועית ומסורה, מלווה במדריך אישי העובד עם קבוצה קטנה בלבד של מתעמלים. בחוג כל מתעמל זוכה לתשומת לב אישית בהתאם לצורך של כל מתעמל בנפרד, בכדי ליישם את התרגילים באופן המוצלח ביותר. כך גם חולפת מהר כל תחושה של חוסר רצון או תסכול לא להתמיד בחוג ספורט, ואף נוצרת מיד תחושה של התמכרות להתמיד בפילאטיס. הגוף נעשה גמיש, בריא וקל יותר ותחושה זו מורגשת מידית ובאופן משמעותי בחוג הפילאטיס ולכן גם מושכת קהלים גדולים יותר לבחור בחוג המהנה הזה ולהתמיד בו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *