אירועים קטנים – אושר גדול

פעם, לפני עשור או שניים, היה מקובל לחגוג אירועים גדולים ומוגזמים. אנשים היו חושבים שככל שהאירוע שלהם גדול יותר ומפואר יותר זה בהכרח אומר משהו עליהם ועל השפע שיש להם והכסף שיש להם. ככל שעבר הזמן אנשים הבינו יותר ויותר שדווקא אירועים קטנים ואיכותיים הם ברמה הרבה יותר גבוהה מאשר אירועים גדולים ומוגזמים.

כאשר רוצים לחגוג משהו, אין צורך במאות אנשים וסכומי עתק שיוצאו על הזמנת עוד ועוד מנות ואלכוהול עבור כאלו שלא שומרים איתם על קשר אחר כך. הרבה יותר משתלם להשקיע דווקא באנשים הקרובים ולהפיק אירוע קטן יותר אבל איכותי יותר. אין מה לעשות: אירועים גדולים הם בדרך כלל פחות איכותיים כי קשה להמשיך ולהשקיע באיכות כאשר מדובר על כמות גדולה של אנשים: בין אם מדובר ברמת השירות ובין אם מדובר ברמת האוכל. לעומת זאת, באירועים קטנים אפשר לשים יותר דגש על כל אחד ומה מתאים לו.

יש אפשרות להתייחס לאנשים באופן פרטני ואכפתי ולדאוג שיהיה להם נעים וטעים משום שאין כמות גדולה. כמו המשפט המפורסם: האיכות עולה על הכמות. כאשר יש מעט אבל איכותי אז הרמה תמיד תהיה גבוהה יותר. צריך לזכור ולא להתבלבל, כאשר מדובר באירועים קטנים, לא מדובר בהכרח באירועים שיותר קל להפיק אותם או שלכאורה אפשר להשקיע בהם פחות. לעיתים זה אפילו ההפך, בגלל שמדובר באירועים שהם הרבה פעמים אירועים איכותיים והרמה הנדרשת מהם היא גבוהה מאוד, אש אין אפשרות לעשות טעויות ורמת הלחץ היא מאוד גבוהה. מי שרוצה להשקיע באורחים שלו צריך גם לשלם בהתאם ולכן חשוב שישים לב לכל פרט ופרט ובעיקר ידע להגיב בזמן אמת אם יש תיקונים או הערות שעולים מהלקוחות.

חשוב להיות מאוד קשובים למה שלקוחות אומרים או מסננים בשקט בזמן שעורכים אירועים קטנים. בגלל שמצופה הרבה יותר מהמפיקים של האירועים האלו יש חשיבות גדולה למה שהאורחים אומרים ומה ההערות שלהם. אירועים קטנים יכולים להיות כאב ראש גדול אבל התוצאות מדברות בעד עצמן ומוכיחות שעדיף כך ולא אירועים גדולים.

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *