אכזיב

 

אכזיב הינו פרויקט ייחודי וחסר תקדים בישראל, כאשר לראשונה בישראל מוקמת שכונה על רצועת חוף מרהיבה הנושקת לים התיכון – מפרצי ים כחולים ונקרות סלע, רכסי כורכר וצמחים נדירים לאורך 5 ק”מ של רצועת חוף המוכרזת כשמורת טבע מטופחת.

הצטרפות לפרויקט אכזיב פירושו לחיות בקהילה איכותית וייחודית עם אנשים כמוך, בסביבת טבע נחשקת ומרהיבה ביופייה – באכזיב הגישה אל רצועת חוף הים מיידית ובלתי אמצעית אל – לחיות את הים עם נוף מדהים ביופיו הנשקף מכל חלון.

שכונת אכזיב היא הגשמת חלום – כל הדירות נהנות מנוף פתוח אל הים, מתחמי המגורים טובלים בירוק של גינות ופארקים וזוהי השכונה היחידה בישראל המגלמת שילוב מופלא של נוף ים עם בנייה איכותית.
השכונה בתכנונם של משרד רני זיס אדריכלים ומשרד פיק אדריכלים, כוללת בנייני מגורים בני 5-9 קומות, עם מגוון דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הדירות מרווחות, באיכות בנייה גבוהה, מפרט עשיר ובעלות מרפסות ענקיות הפונות לים.

בשכונת אכזיב ייבנו בתים צמודי קרקע, מבני ציבור ומרכז מסחרי. כל זאת בשילוב אוויר ים נקי, וגישה ישירה אל חוף הים ואל נופים מרהיבים.

פרויקט אכזיב נבנה על ידי אלקטרה מגורים וצמח המרמן – אלקטרה מגורים היא חברת המגורים החדשנית בישראל, החולשת על מיזמים רבים ומגוונים. החברה נשענת על תשתית ניהולית איכותית, מבנה ארגוני יעיל ויציבות פיננסית, המתבטאים בהיותה שותפה למיזמים בולטים. עם גב של קבוצה מבוססת וותיקה, ויצירתיות של חברת יזמות מעודכנת ודינמית פרויקט אכזיב מהווה את חוד החנית של עתיד המגורים בישראל.

צמח המרמרן היא חברה יזמית וקבלנית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך של תל אביב ונחשבת לאחת מחברות הנדל”ן האיכותיות, היציבות והמהימנות ביותר בישראל. החברה החלה את פעילותה בשנת 1996. בשנים האחרונות יזמה, בנתה ואכלסה החברה אלפי יחידות דיור ומאות שטחי מסחר ומשרדים, בעשרות פרויקטים מגוונים ברחבי הארץ, ביניהם בנתה את פרויקט אכזיב המהווה את מפעל הבניה החדשני, המרהיב והאיכותי ביותר שנבנה בישראל בשנים האחרונות.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *