ארונות הזזה – הטרנד החדש!

מאז ומתמיד נחשבו ארונות הזזה ללא פחות ממוצרי האחסון הטרנדיים ביותר במקומות רבים. בתחילה, היו אלה משרדים וחדרי מרפא שונים בבתי חולים, אך כיום כמעט כל דייר פרטי יודע: ארונות הזזה זה מתכון בטוח להעלאת שווי הנכס, יצירת נוחות חסרת תקדים שלא הייתה בו קודם, ולא פחות חשוב: זהו פתרון עיצובי ודקורטיבי מן המעלה הראשונה.

ארונות הזזה מודפסים בדגמים של היום הם שווי ערך לתמונות על הקיר

לכן, אין לכם על מה להלין כאשר תצטרכו לחצוב את הקיר כולו. הארון מאפשר גם מאפשר לבטא את רצונותיכם האומנותיים ממנו, וזאת משום שקדמתו עשויה זכוכית עליה ניתן להדפיס על בסיס מבחר מתוך רשימת עיצובים מן הקטלוג שלנו. לאלו מכם שלא מעוניינים להשתמש בארון כדי להפיק תמונה אומנותית, ניתן לבחור בגרפיקה ממוחשבת, להציב מראה, להציב מראה על בסיס צבע, ולא גוון שקוף, וכן – לקנות ארון מט, חד גוני ללא השתקפות כלל.

מבחר יתרונות פונקציונליים לארון הביתי

  • אינו תופס מקום כאשר הוא חצוב בקיר.
  • גם כאשר הוא אינו חצוב, פתיחת הדלת שלו לא מצריכה גריעת מקום כלל.
  • לרוב, הוא ארון מעוצב מאד, וקל להתאימו למראה החדר הקיים.
  • בטוח לילדים, לא מסכן אותם בפציעה באצבעות בעת השימוש בדלתות שלו.

ארונות הזזה, עבור משפחות רבות, הם לא פחות מברכה. זהו פתרון שגם נועד לשפר את הבטיחות והגהות, גם לתרום תרומה מכרעת לעיצוב הבית, ולא פחות חשוב – זהו פתרון אחסון מן המעלה הראשונה, אשר בא לשרת אתכם 100% ולא רק 70-80% בשל החסרונות שבגריעת ה- SPACE הפנוי בחדר. בקיר חצוב אתם בכלל לא תחושו שהקרבתם משהו מהחדר, כי למעשה לא הקרבתם כלום זולת ההמתנה לארון בעת החציבות וההטמעה. מרגע משהארון הוטמע, החדר נשאר בדיוק כמו שהוא היה, רק עם יותר מקומות אחסון בפנים.

כיצד ניתן להתחיל לרכוש ארונות הזזה?

יש לפנות אלינו. אנו נסייע לכם ראשית – למצוא קירות שניתן לחצוב בהם. לאחר מכן, בהתאם לממצאים שלנו, בין אם נמצא קיר, בין אם נמצא קיר שניתן לחצוב בו חלקית ובין אם לא נמצא כלל קיר חציבה, נמצא ארון המתאים לבדיקות שעשינו. לאחר מכן נסייע לכם להשביח באמצעותו את הבית מבחינה עיצובית באמצעות בחירת דקורציה ראויה לאותו ארון בהתאם לתפאורת החדר.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *