ארונות לחדר השינה | ארון הזזה | חדר שינה – ארונות הזזה

ארונות הזזה

חדר השינה – הוא המקדש הפרטי שלנו . בחדר השינה אנו מבלים את הרגעים הפרטיים של כל אחד . אחד האלמנטים בחדר שינה – זה הארון בחדר . איך נדע כיצד לבחור נכון ארון .

תחום זה –  תחום ארונות ההזזה הינו חדש . בעבר הלא רחוק היו קונים ארונות עם דלתות פתיחה רגילות , עולם ארונות ההזזה – גם מפנה מקום , וגם נראה יותר טוב .בשל כך לקוחות רבים רואים בו פיתרון אולטימטיבי – לחדרים בביתם .

מאפייני ארונות הזזה :

אם בארונות פתיחת דלתות – דלת נפתחת מחייבת אלתור מקום , הרי שלארונות ההזזה – מנגנון משלו – אשר משאיר את הדלתות בתוך הארון .
תכנון לפני רכישת ארונות הזזה :

לפני שאתם רוכשים ארון – תבדקו מידות . יש לראות – האם הארון נכנס במדויק למיקומו בחלל החדר – כשאתם מודדים – קחו בחשבון – גובה , רוחב , אורך .

כמו כן בדקו איזה ארון יהיה יותר קשור עיצובית לחדר , איזה חדר מדובר – חדר ילדים , מתבגרים וכו .. – יש שלל ארונות הזזה – צריך לדעת לבחור .
פתרונות אחסון בארונות הזזה :

לארונות הזזה – שימושים שונים – יש צורך למקם – לבנים וגרביים , בגדים שמצריכים תלייה , חולצות כאלו ואחרות , וכו .

פתרונות רלוונטיים – יכולים לבוא בצורת – מגירות נשלפות , מגירות אופציונאליות לנעליים , קורות תלייה או עמודי תלייה עם יכולת לווסת את הוגבה או האורך שלהם . מתקנים נשלפים , מדפים רגילים ועוד ..
סגנונות עיצוב בארונות הזזה :

ניתן לעצב ה שאתם רוצים , ניתן לשים פסי ניקל במיקומים שונים , ניתן לבחור מאיזה חומר נרצה שהארון ייוצר – מסיבית , סנדוויץ' או עץ מלא , ניתן לשלב אלמנטים של זכוכית עם הדפסות וציורים שונים , ידיות מסוגים שונים , מראות במקומות כאלו ואחרים ועוד ..
איך נדע איזה ארון יותר איכותי ומה ויתר יקר ?

ניתן לעשות ארון ודלתותיו – מסנדוויץ , MDF  – או מלמין יצוק – שהוא יותר פופולארי בשנים האחרונות – הוא יותר עמיד וחזק , ובעל משקל קל יחסית .

איזה פרזול תבחרו לארון החדש שלכם , ומאיזו מדינה ? הפרזולים האירופאיים נחשבים טובים יותר ואיכותיים יותר , חזקים מאד , מחזיקים מעמד מול משקל כבד , ומתאימים למגירות גדולות .

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *