גני אירועים במרכז – המקום המנצח

גני אירועים במרכז
גני אירועים במרכז

למרות שהיינו הזוג האחרון מבין החברים שלנו שהפך לזוג והיינו הכי פחות זמן יחד, רצינו להיות הראשונים שמתחתנים. בגלל שחתונות הופכות להיות אירוע מעיק באיזה שהוא שלב ורצינו שאת שלנו יזכרו ושהוא יהיה הראשון, החלטנו שאנחנו הולכים להתחתן יחסית מהר – בלאו הכי אחרי הפגישה הראשונה ידענו שמצאנו זה את זו.

בגלל שרצינו להתחתן מהר, שמנו את כל נושא החיפוש בהילוך גבוה ונעזרנו רק במי שיכולנו. ידענו שהדבר הראשון שאנחנו צריכים למצוא את המקום לחתונה. אחרי שיש מקום, אפשר להפיק הזמנות ואז למעשה הדבר המרכזי נסגר וכל שנשאר הוא לסגור את הדברים הקטנים יותר. לא ידענו איפה אנחנו רוצים להתחתן אבל היה לנו ברור שזה יהיה בגני אירועים במרכז. בגלל שלא ראינו שום דרך שבה נתחתן באולם אירועים ורצינו חתונה במרכז, החלטנו לחפש גני אירועים במרכז שנתחבר אליהם ושיתאימו לנו.

החיפוש של גני אירועים במרכז הוא לא חיפוש פשוט. מדובר על תהליך הדורש גם סבלנות וגם רצון אמיתי למצוא את מה שמתאים. אין מה לעשות – חיפוש של גני אירועים במרכז הוא חיפוש לא פשוט משום שאין הרבה גני אירועים ולכל אחד מהם יש את הסיפור שלו והמגבלות שלו. רצינו מקום שיש בו  רחבת ריקודים גדולה ואיזור שניתן לאכול בו אבל הוא לא צריך להיות גדול משום שרוב האורחים שלנו היו אוכלוסיה צעירה שלא באה לאכול אלא בעיקר לרקוד. האוכל היה צריך להיות טעים אבל לא מורכב מדיי ולא יקר מדיי.

בגדול מה שחיפשנו זה גני אירועים במרכז שמציעים תשתית לחתונה של זוג צעיר שאין לו המון כסף אבל רוצה לחגוג חתונה יפה וכיפית. היה לי חשוב שהמקום יהיה נוח ויהיה קל לחנות בו. יתרה מכך רציתי שהמקום יהיה נוח מבחינת הגעה של אוטובוסים כי היה לי ברור שרוב החברים שלנו יגיעו בהסעות ולכן לא רציתי שהם יצטרכו לרדת מהאוטובוס במקום שיהיה רחוק ממקום האירוע ולצעוד לאזור. כל התנאים האלו היו צריכים להיות חלק מהמאפיינים שיהיו באחד מהגני אירועים במרכז שרצינו לבדוק.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *