ההצגה המוסיקלית המרתקת והמרגשת מרי לו

מרי לו, ההצגה שסחפה בעוצמה גדולה את כל הקהל הישראלי חוזרת שוב לבימות לאחר למעלה מחמש מאות הצגות מוצלחות ומרשימות שרצו עד כה בהצלחה כבר תקופה ארוכה. מיד עם עלייתה לבמות, ההצגה מרי לו כבשה את הקהל צעירים כמבוגרים שמתרגשים כל פעם מחדש מהשירים המיוחדים של צביקה פיק. ההצגה מרי לו המבוססת על שיריו ועל להיטיו של הזמר צביקה פיק, מתארת סיפור התבגרות מרתק המשולב בסיפור אהבה מרגש ובעיקר שזור בתוך הלהיטים הנפלאים של צביקה פיק שהוא אחד מן הזמרים האיכותיים והמצליחים ביותר בישראל.

צביקה פיק שאחראי עוד משנות השבעים ליצירת הלהיטים הגדולים בישראל וכן הלחין וביצע את השירים היפים והמרגשים ביותר בישראל, שירים כמו מת אב ומת אלול, דם חם וכן הלהיט מרי לו ממשיך למנף את הצלחתו בצורה מרגשת וגם ההצגה מרי לו והצלחתה הכבירה מוכיחים כי הוא ממשיך להוות את אבני היסוד של המוסיקה הישראלית לדורותיה. ההצגה מוסיקלית מרי לו שהוצגה על בימת התיאטרון הלאומי הבימה מוצעת לכם כעת במחיר הכולל הטבה משתלמת ואטרקטיבית שאין להחמיץ אותה. צופים רבים בקהל אף העידו כי צפו בהצגה כמה פעמים והתרגשו כל פעם מחדש. אין ספק כי כל מופע הכולל את מעורבותו ואת חותמת יצירתו של צביקה פיק הוא להיט בטוח ומרגש, צביקה פיק ממשיך להופיע כיום בהופעות חיות עם להקתו במיטב להיטיו ועם הרפרטואר המרגש של שיריו המלווים את המדינה עשורים שלמים.

מאז ומתמיד היה צביקה פיק זמר בולט ומרגש ובשנים האחרונות אף שימש כשופט בתכניות כוכב נולד וכן נערכה סדרת ריאליטי מצליחה על חייו האישיים. המחזמר מרי לו נחשב לאחד ממחזות הזמר המוצלחים בארץ והוא חוזר שוב לכבוש את הקהל על הבימות בכל רחבי הארץ. את המחזמר כתב דן אלמגור בהתבססות על סיפור שכתבה התמלילנית מירית שם אור. מיטב השחקנים והשחקניות במדינה שיחקו במחזמר מרי לו כמו גיא זוארץ, יעל בר זוהר ואילנה אביטל. המחזמר הוצג פעמים רבות גם בארצות הברית וזכה גם שם לביקורות נלהבות.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *