חבילות לחול במשלוח מהיר במיוחד

אם בעבר כאשר שלחתם חבילות לחול לקחתם בחשבון כי יתכן שיעברו כמה שבועות עד שהמשלוח יגיע ליעד שלו, ולעיתים אפילו יותר, כיום אתם יכולים לשלוח חבילות לחול בצורה הרבה יותר מהירה ולמצוא משלוחים מהירים במיוחד של חבילות לחול אשר מבטיחים כי החבילות יגיעו ליעדם בתוך מספר ימים בלבד!

אמנם, ברוב המקרים משלוחים מהירים מאוד עולים לא מעט, אך עדיין ישנם סוגים רבים של משלוחים בהם השולחים מעדיפים לשלם דמי משלוח גבוהים יותר, ולהיות בטוחים כי החבילה תגיע ליעדה בתוך זמן קצר יותר.

מוכרים מוצרים יקרים באיביי? זה המשלוח הטוב ביותר עבורכם!

אם אתם עוסקים במכירה של מוצרים באיביי, מוצרים לא זולים שנשלחים בדואר רגיל, אלא מוצרים יקרים ויוקרתיים אשר בהם שווה להשקיע גם בדמי משלוח נוספים, כדאי לכם לבחור לשלוח חבילות לחו"ל של המוצרים הללו במשלוח מהיר ומיוחד. ככל שלקוחות מוציאים יותר כסף על המוצרים השונים, כך הם מצפים לקבל אותם מהר יותר, ובמשלוח איכותי יותר, ולכן אם אתם מוכרים מוצרים באיביי, או דרך כל פלטפורמה אינטרנטית אחרת, כדאי לכם לבחור משלוח מהיר.

כמובן, תוכלו לבחור לשלם בעצמכם על המשלוח, במידה והמחיר שגביתם על המוצר מצדיק את זה, או שתוכלו לגבות תוספת תשלום מהלקוח על משלוח מהיר במידה והוא מעוניין במשלוח מהסוג הזה.

בדקו את זמני המשלוח ליעדים שונים

היום אתם יכולים למצוא משלוחים מהירים אשר יכולים להגיע ליעדים פופולאריים כמו ארצות הברית בתוך מספר ימים בלבד, אך ישנם אזורים מרוחקים יותר אשר אליהם גם המשלוח המהיר ביותר יקח לפחות שבוע – שבועיים ואפילו יותר. לכן לפני שאתם מבטיחים ללקוח משלוח מהיר או זמני משלוח מדויקים, בדקו עם חברת המשלוחים את זמן המשלוח המדויק לכתובת של הלקוח. ייתכן כי למדינה בה הוא נמצא המשלוח איטי יותר ולא כדאי שתגיעו למצב בו אתם לא עומדים בהתחייבויות שלכם על אספקת המשלוח בזמן.

כך תוכלו להעניק ללקוחות שלכם שירות טוב יותר, ולבסס את מעמדכם כמוכרים אמינים ברשת ובעלי קהל לקוחות רחב.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *