חוויה לימודית לילדים | חוויה אולימפית

אולם

מבין שפע הפעילויות והאטרקציות שניתן למצוא כיום עבור הילדים, אשר דוגלות בחופש, הנאה וכיף לילדיכם האהובים, ניתן למצוא ביניהן פעילויות שמשלבות חוויה מהנה במיוחד, יחד עם לימוד והעשרה בנושאים חדשים.

אחד האטרקציות שמבצעת את השילוב הזה בצורה נפלאה, הינה "החוויה האולימפית".

למי שלא מכיר, חוויה האולימפית הינה פעילות יחידה מסוגה, אשר מבצעת חיבור אטרקטיבי בין עולם המציאות לעולם הדיגיטלי. בביקור בחוויה האולימפית יוכלו הילדים שלכם להחשף אל המגוון הרחב של העולמות האולימפיים, להגיע אל רגעי השיא של המשחקים החשובים והנוסטלגיים, ללמוד מהו כוח רצון והתמדה, וכן כיצד נהיים אלופים אולימפיים.

לוגו האולימפיאדה
לוגו האולימפיאדה

הכל מתחיל בסמל האולימפיאדה, המורכב מחמש טבעות. כל טבעת מסמלת נושא אחר הקשור לפעילות בחוויה האולימפית. כך למשל ישנה טבעת התהילה, שבה יחושו הילדים את רגעי השיא הגדולים שהיו בתולדות האולימפיאדה, בטבעת ההיסטוריה תוכלו לצאת למסע מרתק עוצר נשימה אל העבר. אל המקום שבו הכל התחיל, ביוון העתיקה, ועד למציאות שלנו כיום. בטבעת הישראלית תוכלו לפגוש פנים מול פנים את האלופים האולימפיים שגדלו והתאמנו כאן בארצנו הקטנה. בטבעת העתיד תוכלו להסתכל קדימה, אל העבר האולימפיאדה הבאה הקרובה אלינו. בטבעת ההתנסות, תוכלו לקבל הצצה מרהיבה אל חייהם של הספורטאים המובילים האולימפיים, להבין מהו כוח, סיבולת, ריכוז ועוד. כל זאת יחד עם חידונים בנושא האולימפיאדה המועברים גם כן בצורה אינטראקטיבית.

אמא ובת
דרך מצויינת לבילוי עם הילדים

מעבר לכך, חשוב לציין כי החוויה האולימפית ממוקמת כולה בתוך מתחם חדשני ומתקדם ברמה טכנולוגית, על מנת להעביר את החוויה בצורה המספקת ביותר, המהנה ביותר והמלמדת ביותר. החוויה האולימפית הוקמה על ידי הוועד האולימפי בישראל, מתוך מטרה להנחיל ולהעביר לדור הצעיר את הערכים האולימפיים שהפכו את האלופים למה שהם כיום. כולנו יודעים שישראל אינה המדינה החזקה ביותר בכל עולם הספורט, ועל כן חשוב להתחיל להעביר את המידע הזה מגיל צעיר, ולגרום להתלהבות מן התחום. הערכים האולימפיים עליהם קיים דגש במהלך הפעילות הינם: דבקות במטרה, שאיפה למצוינות, זכות לחלום, והרדיפה אחר החלומות.

מי יודע, אולי לאחר ביקור עם הילדים בחוויה האולימפית יגרום להם להפוך לאלופים האולימפיים הבאים של ישראל.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *