יוצאים לדרך -ems

כאמנית שמייצרת ומוכרת את העבודות שלה בארץ וגם בחו"ל, אני נדרשת לא אחת להשתמש בשירותי דואר מהיר ems.

 

מכיוון שרב לקוחותי הם בארצות השונות ומגיעים אלי דרך החנות המקוונת שלי, אני מוכרת חפצי אמנות רבים שאני מכינה ומבטיחה ללקוחותיי כי הם יגיעו אליהם בזמן קצר ובשלמות.

 

לצורך כך, אני משתמשת בשירותי דואר ישראל במשלוחי ems ובעזרתם אני שולחת חבילות לארצות שונות בעולם ותוך זמן קצר של יומיים או שלושה החבילה כבר נמסרת ליעדה.

 

לפני שהתחלתי לפרסם ולשווק את המוצרים שלי בחו"ל, עבדתי רק בשווקים בארץ. העבודה זרמה והמכירות היו טובות. אך מכיוון שהשוק בארץ לאמנות כמו שאני עושה הוא צר וקטן יחסית, מיציתי מהר מאוד את אפיקי השיווק שלי פה בארץ.

 

כמובן שהמכירות בישראל ממשיכות באופן קבוע ושוטף, אך כדי להגדיל את נפח המכירות שלי החלטתי לא מכבר שכדאי לי להתפרש גם על מכירות במדינות זרות.

 

למזלי, הקידמה שהביאה אותנו להיות מקושרים ובינלאומיים ללא כל קושי דרך רשת האינטרנט, הביאה אותי להקים חנות אינטרנטית שמציגה את חפצי האמנות שלי ברשת. אני מקדמת את החנות ומשווקת אותה במדינות רבות בעולם, ואני נגישה לארצות רבות וללקוחות פוטנציאליים מעבר לים.

 

כשאר רק התחלתי את המכירות שלי לחו"ל לא ידעתי האם אצליח לשלוח את המוצרים שלי בצורה בטוחה ושלמה וכמה זמן יקח כל משלוח. היה זכור לי מפעמים שאני בעצמי הזמנץתי מוצרים מחו"ל שלא תמיד הייתי מרוצה משירות המשלוח. זה בדרך כלל לקח זמן רב ולא תמיד הגיע ליעד בזמן. לעתים אבדו בדרך חבילות או שהגיעו בצורה לא שלימה.

 

הנסיון שלי עם שירות ems של דואר ישראל הפיח בי תקווה חדשה. שמעתי מלא מעט קולגות שעובדים עם שירותי ems שהם מרוצים מאוד מהשירות וכך הלכתי בעקבות ההמלתצות שניתנו לי והפקדתי את היקר לי מכל בשירותי ems.

 

כיום אני יודעת שעשיתי את הבחירה הנכונה ואני גם ממליצה לכל מכריי וחבריי מהתחום להשתמש בשירותי ems של דואר ישראל. העבודה שלי תלויה בהם והם מספקים לי את היכולת להתקדם ולהתפתח. וכשהלקוח מרוצה גם אני מרוצה.

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *