ימי הולדת הכי מגניבים שיש – יס פלאנט

נרות יום הולדת

אם אתם לא טיפוסים של מתקני שעשועים או שכבר חגגתם יום הולדת בסופרלנד תוכלו לשקול מסיבת יום הולדת ביס פלאנט. יום הולדת ביס פלאנט יאפשר לכם להיות מלכים ליום אחד, עם מתחם הקרנה פרטי עבורכם ועבור חבריכם.

חבילת יום הולדת

אם תבחרו לקיים את יום ההולדת ביס פלאנט תקבלו הפתעות שונות שיעשו את האירוע למשהו מיוחד. חבילת יום ההולדת תכלול הזמנות של יס פלאנט לחלוקה לחברים. בנוסף, ילד יום ההולדת יקבל פוסטר של הסרט אותו תראו במהלך מסיבת יום ההולדת. לפני הסרט תתכנסו כולכם במתחם יום הולדת מיוחד ומקושט בבלונים. במתחם זה יקבל כל אחד מהמשתתפים ערכה אישית הכוללת פופקורן, שתיה, וחטיף מקופלת מתוק.

לובי יס פלאנט
אויירה יוקרתית

הקרנה פרטית

אחרי כל ההקדמות וההפתעות מגיעים לגולת הכותרת של האירוע- כניסה להקרנת סרט באולם פרטי רק עבורכם. ראיתם כבר המון סרטים בחיים, את חלקם ראיתם בטלוויזיה בבית ואת חלקם באולם קולנוע עם אנשים רבים. אבל צפייה בסרט באולם גדול שנועד רק עבורכם ועבור חבריכם יהיה חוויה מיוחדת במינה שתתקשו לשכוח.

חבילות נוספות

זוהי החבילה הבסיסית למסיבת יום הולדת ביס פלאנט, אך תוכלו לשדרג לחבילות נוספות במחירים אטרקטיביים. אם ברצונכם להוסיף חטיפים שונים, לגוון את סוגי השתייה או לשנות דברים נוספים ביום ההולדת תוכלו לפנות לחברת יס פלאנט ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית.

כיסאות קולנוע
אולם פרטי לחוויה אישית

כדי שלא להישאר מאחור ולפספס את תאריך יום ההולדת חשוב לחשוב מראש ולקבוע תאריך. מסיבת יום הולדת ביס פלאנט צריך לסגור לפחות שבועיים מראש, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם בלי מקום ליום ההולדת.

קיימות אפשרויות שונות לחגוג את יום ההולדת שלכם, חלקן מגניבות יותר וחלקן פחות. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור במשהו שאתם וחבריכם אוהבים, כדי שמלבד המגניבות הרבה תוכלו גם ליהנות מהאירוע הבלתי נשכח שיצרתם. יום הולדת יש רק פעם בשנה, וחשוב שהוא יהיה ייחודי כיאה לאירוע שכזה.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *