כל מה שרציתם לדעת על פרוייקט אלקטרה בשדרה

פרוייקט אלקטרה בשדרה, של חברת אלקטרה מגורים, הינו פרוייקט המיועד בעיקר לצעירים, בגילם או ברוחם, אנשים אשר מחפשים סביבת מגורים צעירה, תוססת ואיכותית אשר תעניק להם איכות חיים גבוהה וכל מה שהם זקוקים לו בכדי לגדול כמשפחה בצורה הטובה ביותר.

פרוייקט אלקטרה בשדרה מוקם בעיר רעננה והתוכנית שלו כוללת שדרה אירופאית אורבנית. משני הצדדים של השדרה יוקרמו בנייני מגורים איכותיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובעיצוב עוצר נשימה. הבניינים יכללו דירות של 3.4. ו – 5 חדרים, דירות גן הכוללות גינה גדולה במיוחד ודירות פנטהאוז מרשימות מאוד, ולמרגלות הבניינים יהיו שטחי מסחר ושטחי בילוי איכותיים אשר יעניקו למתגוררים בבניינים איכות חיים בדיוק כפי שחלמו עליה כל החיים.

 

לחיות קרוב לכל מה שאתם צריכים

פרויקט אלקטרה בשדרה לא רק יוקם בעיר רעננה, אחת הערים המפותחות והמעוצבות בישראל, אלא באזור שקרוב לכל מה שאתם זקוקים לו. הפרוייקט נמצא בסמוך אל מרכז ההייטק הגדול של רעננה, אל המרכז האקדמי של האוניברסיטה הפתוחה ולמגוון רחב של שטחי מסחר, מסעדות, בתי קפה, מרכזי ספורט, מרכזי חינוך וכל מה שאתם זקוקים לו בכדי ליהנות מאיכות חיים ומגורים נוחים בלי להיות תלויים בנסיעות ברכב או בתחבורה ציבורי לכל מקום.

 

להצטרף לפרוייקט בנייה בתחושה הרבה יותר בטוחה

לאחרונה ניתן לראות רבים אשר חוששים מרכישה של דירה "על הנייר" בשל החשש מכך שהחברה תקרוס, תעלם או שבעיות אחרות ימנעו מהם לקבל את הדירה שרכשו בזמן. לכן, חשוב מאוד להצטרף אל חברה איכותית שיכולה להעניק לכם שקט נפשי רב יותר.

פרוייקט אלקטרה בשדרה שיך לחברת אלקטרה מגורים, אחת החברות החזקות ביותר בישראל בתחום, חברה בעלת גב פיננסי יציב ובטחונות אשר מאפשרים לכם להיות בטוחים כי אתם מבצעים בחירה נכונה ומשקיעים את הכסף שלכם בדירה שתקבלו בזמן, ובאיכות הגבוהה ביותר, בדיוק כפי שהובטח לכם.

בנוסף, עם חברה גדולה ויציבה כל כך, האחראית על מגוון רחב של פרוייקטים בכל רחבי הארץ, אתם יכולים להיות בטוחים כי בכל שאלה או בקשה בנוגע לפרויקט אלקטרה בשדרה יהיה לכם אל מי לפנות.

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *