מי מפחד מבובות? אנאבל 2 עכשיו בקולנוע רב חן

סרט אנבל 2

הסרט אנאבל 2 ממשיך את קו האימה אותו טבע הסרט אנאבל הראשון. הסרט עוקב אחרי בובה בה נכנס דיבוק ובקבוצת ילדות יתומות המתמודדות איתה. קולנוע רב חן הוא מקום מושלם לצפייה בסרט האימה הזה.

 

למה אנחנו אוהבים סרטי אימה?

סרטי אימה משחקים על הרצון שלנו להיות מופתעים ולהיגעל. לא כולם אוהבים לצפות בסרטי אימה, וגם אלה שכן עושים זאת בלב חצוי. מצד אחד הם נהנים מהאימה והפחד, אך אלה גם גורמים להם לתחושה של חוסר נוחות, התחושה הזו היא חלק ממה שאנחנו כל כך אוהבים בסרטי אימה.

 

תקציר העלילה

הסרט אנאבל 2 מוצג כעת באולם קולנוע רב חן הסרט הראשון יצא לפני כשלוש שנים והסרט הזה ממשיך את הקו שלו ועוקב אחרי עלילותיה של בובה מסתורית שרודפת את דיירי הבית. העלילה מתרחשת בשנות ה-50 של המאה ה-20 ומתרכזת בקבוצת ילדות יתומות ובנזירה. כל אלה מגיעות להתארח בביתם של הזוג מאלינס שאיבדו את ילדתם בי בתאונת דרכים.

אחת מהילדות היתומות היא ג'ניס, חולת פוליו שמוצאת עצמה מרוחקת משאר הילדות. השיעמום שבבידוד והסקרנות הטבעית שלה מביאות אותה לפתוח את דלת חדרה של הילדה המתה- בי. בחדר מתגלה בובה מוזרה ומפחידה שמהווה סכנה לג'ניס ולכל שאר דיירי הבית.

 

היכולת להפתיע

סרטי אימה נמדדים בסופו של דבר ביכולת שלהם להפתיע את הצופה, ואין ספק שהסרט הזה מצליח להפתיע היטב. הבמאי הצליח ליצור רגעים מפתיעים שגורמים לפיק ברכיים גם לצופים האדישים ביותר. סרטים שהם חלק מסדרה נמדדים בדרך כלל גם ביחס לסרטים האחרים בסדרה. הסרט הקודם בסדרה היה לא מוצלח בלשון המעטה, ואין ספק שזה מיטיב עם הסרט הזה שיכול רק להתעלות עליו.

אבל גם בהשוואה לסרטי מתח אחרים הסרט יכול להיחשב כטוב בהחלט. במאי הסרט, דיוויד פ. סנדברג שביים גם את הסרט "כיבוי אורות" עשה עבודה טובה ויצר מספר סצנות מצמררות המבוססות על משחקי אור וחושך.

אמנם היכולת של הסרט להפתיע מוסיפה לו נקודות, אך העלילה הבנלית מורידה את הציון שלו. בסרטי אימה העלילה אינה חשובה כל כך, אך יש ציפייה לעלילה הגיונית וקוהרנטית יותר. עלילת הסרט סתמית יחסית והמניעים של הדמויות לפעול כפי שהן פועלות אינם ברורים מספיק.

 

שווה או לא שווה?

אם אתם מחפשים סרט עם עלילה מיוחדת ורצף סיבתי הגיוני כנראה שתבחרו בסרט דרמה טוב. אבל אם אתם רוצים ליהנות מול המסך הגדול עם חוויה של אימה מצמררת אנאבל 2 הוא בהחלט אפשרות מהנה. בימים אלה אין מבחר גדול כל כך של סרטי אימה באולמות הקולנוע, לכן בחירה בסרט אנאבל 2 תהיה מוצלחת עבורכם. קולנוע רב חן הוא מקום נהדר לצפות בסרט וליהנות מערב מצמרר.

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *