מקציף בעונג רב

 

אם אתה רוצה אספרסו, קפוצי'ינו, נס קפה או כל דבר אחר שתוכל לשלוט על ההקפצה. עם מקציף מקצועי תוכל לעשות לך משקאות חיים עם טעם מדהים שלא תשכח הרבה זמן. מקציף עוזר להקציף את החלב עד כדי קצפת טעימה ממש כמו בבית קפה. בכתבה הבאה תבין אם אילו סוגי מקציפים קיימים, ואיזה מקציף מתאים לך ולצרכים  האישיים שלך.

מהו מקציף?

המקציף הוא חלק חשוב ביותר בהכנת השתייה החמה שלנו. מדובר על פריט אשר עוזר לנו להקציף את החלב עד כדי קבלת קצפת על השתייה. מקציף יכול להגיע בכמה סוגי שונים מקציף ידני, מקציף חשמלי, מקציף על סוללות. כל סוגי מקציפים עושים את אותה פעולה אחת שהיא הקפצה של החלב עד לכדי קצפת. מי שאוהב את השתייה שלו עם הרבה קצף, חייב להשיג לו מקציף.

אילו סוגי מקציפים קיימים?

קיימים כמה סוגי מקציפים. המקציף הראשון הוא מקציף ידני, מדובר על מקציף , אשר ניתן לרכוש אותו בנפרד מהמכונה. תפקידו של המקציף זה להקציף את החלב עד כדי כך שיקבל מרקם של קצפת. את הקצפת שמים מעל הקפה ממש בדומה לבתי קפה. מקציף ידני אחר הוא מקציף שפועל על קיטור של מכונת הקפה ומקציף את החלב. המקציף עצמו נמצא בתוך המכונה עצמה ויש להפעיל אותו.

סוג נוסף של מקציף הוא המקציף החשמלי- מדובר על מקציף אשר פועל חשמלית, ללא עזרה ידנית מצידנו. המקציף עושה לבדו את הקצף בשיטה ייחודית, כך שבסופו של דבר הוא נותן לנו את הקצפת המיוחלת.

איזה מקציף כדאי לי?

אם אתה טיפוס של הקצפה ידנית יתאים לך מקציף ידני, אך אם אתה לא אוהב לעשות דברים, רוצה מקציף שייתן לך תוצאות תוך דקות ספורות, אתה חייב מקציף חשמלי. עם מקציף ידני יש לך שליטה על הקצף שיוצא, כך שאתה מקבל משקה טעים, עם כסף טעים ממש כמו בבית קפה. במקציף חשמלי השליטה על טעם ההקצפה לא קיימת, אתה לא יכול לשלוט על עוצמת המקציף ורמת ההקצפה שיוצאת לך.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *