מרכז ביג באר שבע – חוויית קניה ברמה אחרת

בעבר היה מקובל ללכת למרכזי הערים. בשנות השמונים-תשעים החליפו הקניונים את מרכזי הערים כאופציה המועדפת לבילוי השופינג. בימנו חוויית הקנייה עוברת מהלחץ והדחיסות של הקניונים לנוחות והמרחב של מרכזי ה-BIG. בדרך חברון 21 שוכן לו מרכז ביג באר שבע, המביא את החוויה האמריקאית לבירת הנגב.

 

אז מה שונה בין מרכז ביג באר שבע לקניון רגיל? המרכז הינו בסטנדרט אמריקאי שמאפשר הן קנייה מהירה ופונקציונלית (חנה רכבך בסמוך לחנות אותה אתה צריך) וגם בילוי חברים ומשפחה. המרכז הנו פתוח, בקומה אחת, מכיל מותגים רבים וחנויות גדולות ומרווחות באופן יוצא דופן. המתכננים ביקשו להפוך את הקניות ממטלה לחוויה – ונראה שתושבי באר שבע מצביעים ברגליים ומאשרים שהם עמדו במשימתם.

 

מרכז ביג באר שבע הוא מהוותיקים בארץ (הוקם בשנת 1997), מכיל בתוכו 30,000 מ״ר של שטח מסחרי וכ- 65 עסקים. מרכז ביג באר שבע פתוח בכל ימי החול עד השעה 21:30 בערב, בשישי עד השעה 15:30 ובשבת החל מצאת השבת. הנגישות התחבורתית למרכז ביג באר שבע פנטסטית. רכב פרטי לא יתקשה למצוא חניה מבין 1550 חניות החינם שבמרכז.

 

חוויית הקניה במרכז ביג באר שבע היא מהרמה הגבוהה ביותר מכל הבחינות. המרכז נבנה מתוך מחשבה שיש לענות על צרכיהם השונים של הלקוחות. המגוון הרחב מתחיל מסופר מרקטים לביצוע הקניות השוטפות של אמצע השבוע. חנויות אלה נבנו כך שכילו את כל המגוון אותו משפחה רוצה לצרוך. בהמשך הקשת ישנן חנויות בגדים מכל הרשתות המובחרות, חנויות ספורט, כלי בית, חומרי בניין, חשמל ועוד. כל מי שרוצה לבצע קנייה מרוכזת עבור משפחות לא צפוי להתאכזב. כשאר המרכזים, מרכז ביג באר שבע מספק לקהל לקוחותיו חוויה קולינרית שתשלים את הבילוי. לבד, עם חברים או עם המשפחה, תמיד ניתן למצוא מקום רגוע לשבת ולאכול במרכז ביג באר שבע.
לבסוף, מרכז ביג באר שבע מתגאה ביופיו החיצוני, אשר יוצרים חוויית קניה נעימה ורגועה. זאת הסיבה שמושם דגש רב כל כך על תאורה, טיפוח סביבתי, גינון והתחזוקה.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *