מתנות לחגים | מתנות לגבר | מתנות לאישה – מתנות

מתנות קטנות, מישהו שלח לי מתנות קטנות..

 

החגים הם חלק מלוח השנה היהודי – ובכל חג המתנות שלו . אתם מגיעים להתארח – רוצים לפנק – מתנות איכותיות ומקוריות – מחכות על דוכני המכירה בקניונים ובתי העסק השונים .

איזה מתנות נקנה ? השאלה מורכבת . מי המשפחות שלהם אנו מביאים מתנות ? מה התקציב למתנות אלו ? מהו החג בגללו אנו רוכשים ומפתיעים במתנות כאלו או אחרות .

אתם בעלי עסק ? רוצים לקדם מכירות ללקוחות ? שוק המתנות הוא שוק גדול – להלן כמה טיפים בתחום .

יש סוגים שונים של עסקים שמתמחים במתנות : יש כאלו שיודעים ומתמחים – בשי לחג , או במתנות וועד עובדים , יש כאלו שמבינים יותר באירועים , פינוק מיוחד ללקוחות ועוד .

אז קודם שניגש  לחפש – עלינו לבדוק מהי הקטגוריה הרלוונטית עבורינו , ולחפש עבורה חברה שמתמחה בתחום .

דוגמאות למתנות לעובדים הם : תלושי קנייה , או מארז איכותי של יין וריבות .
כשאתם באים להתארח או אצל ההורים – המתנות האפשריות – סט מצעים טוב , כלי בית , מגבות ועוד ..

אם אתם בעלי עסק ורוצים לעשות קידום מכירות ללקוחות קיימים ופוטנציאליים  – עטים , מחזיקי מפתחות , הדפסת טקסט או גרפיקה על מוצרים שונים ועוד ..

אז לאחר שבחרתם קטגורייה – השלב הבא – מקום הקנייה . האם יש לכם זמן . אנשים רבים אוהבים – " להרגיש את המוצר בידיים " ולכן הולכים פיזית לחנויות השונות על מנת לחפש מה שנראה להם הולם יותר , מרשים או יוקרתי .

בעשר השנים האחרונות – האינטרנט צבר תאוצה – אנשים רבים יכולים כיום לחסוך זמן , ולחפש באינטרנט מוצרים מעניינים , ומאתגרים .

כיום ישנם אתרי מכירות שונים – מלווים בתמונות –שאף מבצעים משלוח לבית הלקוח . רוצים להפתיע את החותנת – זו עוד דרך מקורית ומעניינת .

אתם אחרי דייט מוצלח – וחשבתם לעצמכם כיצד אוכל להפתיע את החברה ? ניתן לקנות היום הכל ברשת , ולשלוח ישירות לבית של מי שאתם רוכשים עבורו – ההפתעה מושלמת , ההתרגשות גדולה – ואתם צוברים נקודות .

חברות רבות – מספקות לעובדים כמו שציינו – שי לחג . הראינו דוגמאות – אך השי הנפוץ יותר הם תלושי קנייה . נעשה הסכם עם רשתות שונות בתחומים שונים – כמו אופנה , מזון , הנעלה , ספורט , גדג'טים ועוד .. העובדים מקבלים תלוש על סך מסויים , ויכולים לממש את התלוש עד גובה התלוש במקומות השונים .

יש כיום טכנולוגיה שקראת גיפט קארד – שמחליפה את התלושים הישנים – כמין כרטיס גיהוץ ובו סכום נקוב .

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *