פארק הים, אכזיב ונווה עוז – אלו השכונות החמות שתרצו להכיר:

חוף אכזיב
אכזיב

הפרוייקט החדש שנת 2017 עומד להימכר במלואו עוד לפני התחלת הבנייה.

בועת הנדל"ן עדיין לא התפוצצה ומשקיעים מכל רחבי הארץ מחפשים אפיקי השקעה חדשים וזאת לצד תושבים מן המניין שמחפשים להתמקם ולגור בשכונה חדשה, לא יקרה ועם פוטנציאל של מפלצת נדל"ן. אז איפה ניתן למצוא את כל הטוב הזה? תכירו שלוש שכונות חדשות, שרבים מצפים שהן יהיו התקווה החדשה בעולם הנדל"ן בישראל:

שכונת פארק הים שבבת-ים

בעוד שכולם מיואשים מהדירות באזור גוש דן, בת-ים מפיחה תקווה חדשה. בת-ים, הינה עיר הנמצאת במרחק יריקה מתל-אביב יפו, מתהדרת ברצועת חוף מרהיבה, אך סבלה לאורך כל השנים מדימוי נמוך בשל האוכלוסייה היחסית ענייה שבה. אך כמו בכל עת של משבר נדל"ן, הערים בעל המיקום הטוב עם האוכלוסייה הפחות טובה הן הראשונות להתרומם, שכן כל מה שצריך שה ריענון והשבחת אוכלוסיות. שכונת פארק-ים היא הראשונה לבשר זאת, השכונה מתוכננת להיבנות בדרום בת-ים, ותכלול כ-10,000 יחידות דיור ולא פחות מ-2 מיליון מ"ר למסחר ומשרדים. מבינים בתחום צופים לה עתיד מזהיר, שמחירי הדירות שם יהיו שפויים בשנים הראשונות ויעלו משמעותית עם השנים.

שכונת אכזיב שבנהריה

בניגוד לכל הניסיונות בנייה באזור המרכז (וזאת למרות המחסור בשטחי בנייה), באזור הצפון המצב קצת שונה ולא נראו ניסיונות בנייה מרובות בשנים האחרונות. יוצאת דופן היא שכונת אכזיב שבנהריה אשר צפויה להיות חוד החנית של הנדל"ן באזור הצפון. השכונה, נבנית באזור קו החוף של אכזיב, וייבנו בה לא פחות מ-770 בניינים, 70 וילות, 550 חדרי אירוח בבתי-מלון ועוד 200 דירות נופש. בסיום הבנייה, השכונה צפויה לאכלס סה"כ כ-2,700 תושבים. דבר נוסף אשר מעלה את ערכה, מעבר להיותה חדשה, היא נבנית כאמור על רצועת החוף הכי יפה בארץ – אכזיב. ולכן, מסתמנת כשכונה יוקרתית ככל שכונה אשר נבנית על קו חוף בתולי.

שכונת נווה עוז שבפתח תקווה

אי שם במערב פתח-תקווה, נבנית לה שכונה חדשה בשם נווה עוז הירוקה. השכונה עתידה לכלול 2,500 יחידות דיור, על שטח של 250 דונם. המיקום שלה הינו אידיאלי שכן היא נמצאת במקום טוב באמצע בין נווה עוז במזרח לגבעת שמואל במערב.

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *