צריכים סופ"ש מנוחה – סעו לנוח באכזיב

בניין, בניין משרדים , בניין חדש

כולנו זקוקים לשבירת שגרה פעם בכמה זמן. בדרך כלל אנחנו אוהבים סופי שבוע שאפשר להתעורר מאוחר, לבלות עם חברים ולהעביר את השבת באופן רגוע בבית אבל לעיתים אנחנו צריכים איזו שהיא חופשה שתהיה שונה מכל סוף שבוע רגיל ותתן לנו אנרגיות להמשיך את השבוע העוקב. ככל שמדובר על סוף שבוע שלא ניתן לנסוע בו לחוץ לארץ, אנחנו ממליצים על אכזיב.

מה כל כך מיוחד באכזיב ולמה לנסוע דווקא לשם?

דבר ראשון: לא דורש הרבה לוגיסטיקה

שבירת שגרה היא דבר מבורך אבל הרבה פעמים נלווה אליה החלק המעיק של הרבה לוגיסטיקה, מזוודות, אריזות והכנת הבית. ברגע שמדובר בסוף שבוע קצר ובנסיעה של שעה וחצי מהבית, הכל הופך לפשוט יותר. כמו כן, נסיעה לאכזיב היא חופשה שמטרה בעיקר לרבוץ על החוף ולכן לא נדרשת לוגיסטיקה מסובכת מדיי. אפשר לארוז תיק קטן עם קצת בגדים ושק שינה וקדימה לדרך.

דבר שני: אין טוב מלשבת על החוף

יש כל מיני צורות לשבור שגרה. בגדול, ניתן לחשוב שאפילו סוף שבוע בבית הוא שבירת השגרה של העבודה והחובות שרובצים עלינו במהלך השבוע. עם זאת, עצם הנסיעה למקום שקט, ללא תנועה ובניינים וישיבה ממושכת על החוף, מקבלים סוף של חוויה תראפויטית לנפש וממלאים מצברים. העוצמה שיש לים ולשקט שיש בחוף הים של אכזיב היא חד פעמית ובלתי ניתנת להשוואה.

דבר שלישי: עלויות זולות ונוחות

כאשר מדובר על חופשה שהעלויות בה הן הדלק לנסיעה לצפון (או כרטיס האוטובוס) והאוכל שנאכל בסוף השבוע שאנחנו שם, הכל הופך לזמין ופשוט יותר. הרבה פעמים דווקא העלויות המרובות של חופשה בחוץ לארץ או אפילו פה בארץ (אילת למשל) הופכות את הרצון לצאת מהשגרה למשהו שנחשוב עליו פעם נוספת. כאשר מדובר על נסיעה לחוף הים של אכזיב, מדובר על משהו שאין בו עלויות גדולות או יותר מדיי שיקול דעת שצריך להפעיל. פשוט אורזים את התיק ונוסעים. שורה תחתונה, ברגע שאתם זקוקים לשבירת שגרה ומנוחה, אנחנו ממליצים לכם לנסוע לחוף הים באכזיב. מדובר על הנופש המושלם ובעלות נמוכה.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *