שמיכת פוך פלומה

 

שמיכת פוך פלומה היא למעשה שמיכת פוך עם מילוי פלומה שנחשב לחומר יקר אך עדיף יותר משמיכת פוך נוצות. רצוי להשקיע לקראת החורף בשמיכת פוך איכותית כאשר שמיכת פוך פלומה נחשבת לאיכותית ביותר. קיים מבחר עצום של שמיכת פוך פלומה ויש המעדיפים שמיכות פוך טבעיות העשויות מחומרים סינטטיים ואולי משחזרים את המגע הנעים של שמיכת פוך אך אינם שמיכת פוך אמיתית. לכן מבחינת רכישת שמיכת פוך אמיתית היוצרת תחושה ביתית חמימה ומחממת טוב יותר בעונת החורף, שמיכת פוך פלומה תהייה הקניה הטובה ביותר לחדר השינה. איכות חומר הבידוד של שמיכת פוך פלומה טובה יותר ונעימה למגע.

שמיכות בשילובי פוליאסטר, כותנה וניילון מחקות את שמיכת הפוך אך שמיכת פוך פלומה אוגרת חום רב יותר עקב איכותה. שמיכת פוך פלומה מקורית ואיכותית יוצרת פיזור טוב יותר של הסיבים ואף בעלת איכויות ספיגה טובים יותר. רצוי לבחור לשמיכת פוך כיסוי בד המיוצר ממאה אחוז כותנה בכדי לשמור על איכות שמיכת פוך פלומה. משקלה של שמיכת פוך פלומה קל יותר ומחירה נע בטווח שונה בהתאם למקוריותה או לארץ הייצור שלה. שמיכת פוך פלומה יכולה להחזיק מעמד זמן רב והיא בעלת איכויות בידוד מעולות שאינן קיימות בשמיכות הרגילות. קיימות גם שמיכות פוך פלומה המתאימות לילדים ולתינוקות בכיסויים אטומים ובמשקל שאינו כבד לילד.

רצוי לשמור על שמיכות פוך פלומה במקום מאוורר, לא לאפסן בשקיות ניילון או במקום לח היכול ליצור עובש. רצוי גם לא לכבס שמיכת פוך פלומה אלא למסור לניקוי יבש, ואם מכבסים את שמיכת הפוך רצוי לא לעשות זאת לעיתים תכופות.

מחירה של שמיכת פוך פלומה עלול להשתנות בהתאם לגודל השמיכה ולחומרים ממנו הוא מורכב. רצוי לרכוש שמיכת פוך פלומה בשילוב המצעים המתאימים לגודלה ולאיכות השמיכה, וכמו כן רצוי להתאים את גודל שמיכת הפוך לגודל המיטה וכן לנוחות המשתמשים בה.

גם בתחום זה של שמיכות לחדרי שינה, קיים מגוון רב של מותגים שונים וחברות שונות, המומחיות בעיקר בתחום ייצור שמיכת פוך פלומה במגוון איכויות שונות.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *