3 בתי קולנוע מומלצים בארץ | סינמה סיטי, יס פלאנט וקולנוע לב

משקפי תלת מימד בקולנוע

אין ספק כי עונת הסרטים הגדולה היא בעונת הקיץ. זאת משום שבקיץ החם והלוהט שקיים בישראל, כולנו מחפשים להתקרר אי שם בקניונים ובתוך אולמות הקולנוע הצוננים. כן, המזגן הפך היות החבר הטוב ביותר בשלנו בעונת הקיץ, ואם כבר מזגן, אז למה לא לשלב אותו עם איזה סרט טוב?

בשנים האחרונות ניתן לראות כי עולם הקולנוע בכלל ובתי הקולנוע בפרט בארץ עלה שלב. החל מבנייה מאסיבית של בתי קולנוע נוספים במקומות שונים בארץ, ועד לסרטים הכי חדשים שמגיעים אלינו לבכורה ממש באותו היום של הסרט בבכורתו העולמית. אנשי הקולנוע בארץ מתאמצים להביא את הסרטים הטובים והאיכותיים ביותר שיש, על מנת להנעים את זמננו, הלקוחות הפוטנציאליים, שמחפשים שעתיים של בריחה מהמציאות וכניסה אל תוך עולם אחר לגמרי ממה שאנו מכירים וחווים ביום יום.

כיום קיימים בישראל מגוון רחב של בתי קולנוע, אשר כל אחד מהם מציע סרטים בז'אנרים שונים, אם כי את הסרטים הטובים ביותר, משתדלים להקרין כלל בתי הקולנוע בארץ. כל בית קולנוע שם דגש בפן אחר בהיבט הקולנועי, על מנת להביא אותנו, הקהל, לבחור דווקא בו.

פופקורן

אם כן, למקרה שאתם מתלבטים באיזה בית קולנוע לבחור, הנה מספר בתי קולנוע בארץ:

 

  • יס פלנאט – אין אחד שלא מכיר את בית הקולנוע יס פלאנט. חברת יס פלאנט מציעה חוויה קולנועית גדולה ומרהיבה, בדגש על איכות וחדשנות של המסכים וההקרנות עצמן. בבתי הקולנוע השונים של יס פלאנט תוכלו למצוא אולמות 4DX, אולמות VIP, אולמות IMAX במגוון ערים ברחבי הארץ. ללא ספק מדובר בחוויית צפייה באיכות גבוהה במיוחד, המשלבת מסכי ענק, מרווחים גדולים בין הכיסאות, וסאונד מתקדם במיוחד.
    את סניפי יש פלאנט תוכלו למצוא ב: קניון איילון ברמת גן, קניון לב המפרץ בחיפה, ראשון לציון, ירושלים, באר שבע וזכרון יעקב.
  • סינמה סיטי – אולי המתחרה הגדול ביותר של יס פלאנט. מדובר במתחם ענק שמהווה כעיר סרטים לכל דבר ועניין. על פי רוב במתחמי סינמה סיטי תוכלו למצוא שלל אולמות בגדלים שונים, אולמות IMAX ו-VIP וכן פעילויות חווייתיות לילדים ולמשפחה. הרשת הוקמה בשנת 2002, וכיום מחזיקה בחמישה סניפים: צומת גלילות, ראשון לציון, ירושלים, כפר סבא ונתניה, כאשר מתוכניים סניפים נוספים בהמשך. כמו כן, בתי הקולנוע של סינמה סיטי מארחים גם כנסים, אירועים ומופעים חיים לכל המשפחה.
  • קולנוע לב – אחד מבתי הקולנוע הוותיקים ביותר בארץ, שהוקם בשנת 1982 בתל אביב. מטרת קולנוע לב הינו להביא לארץ את מיטב הסרטים הטובים והאיכותיים מכל קצוות תבל (ולא רק את סרטים הוליוודיים). הדגש הרחב בסניפי הקולנוע של בית קולנוע לב הינו על איכות, חדשנות, תוכן מקורי בעל אמירה אישית ואומנותית. כל זאת תוך שמירה על סטנדרט גבוה של חוויית צפייה.
    כיום לקולנוע לב תשעה סניפים ברחבי הארץ: תל אביב, ירושלים, רמת גן, הרצליה, רמת אביב, אבן יהודה, עומד, שהם והוד השרון.

 

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *