4 הסרטים החמים של השבוע ביס פלנט

cinema

שלושת הסרטים שהמומחה שלנו ממליץ לכם השובע

סרט
"ספיידרמן"

אם נמאס לכם לשבת בביתכם ולראות טלוויזיה תנפקו את עצמכם עם סרט טוב, המומחה שלנו יצא השבוע ליס פלנט וחזר עם המלצות חמות על סרטים שיעשו לכם טוב בלב.

אז בואו נתחיל:

 

ספיידרמן: השיבה הביתה

אם ננסה לערוך רשימה של דברים נצחיים גיבורי העל כנראה יככבו שם. גיבורי העל תמיד רלוונטיים ותמיד מעניינים לצפייה. הסרט "ספיידרמן: השיבה הביתה" מתמקד בשיבה של פיטר פרקר מן המפגש עם חבורת הנוקמים שהתרחש בסרט "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים".

בסרט הקודם ערך פרקר את הופעת הבכורה שלו, והסרט הנוכחי פותח בניסיון שלו לחזור לשגרה תחת זהותו המקורית. אך פרקר מתקשה לחזור לשגרה ומנסה כל הזמן להוכיח את עצמו. בשלב מסוים מתגלה נבל חדש בשם vulture, שמאלץ את פרקר להלחם על כל מה שחשוב לו.

חולי אהבה

הסרט "חולי אהבה" הוא קומדיה רומנטית המבוססת על ספרו האוטוביוגרפי של קומייל נאג'יאני- "עמק הסיליקון". הסרט עוסק בפערי תרבות בארצות הברית ונוגע בנושאים השונים מתוך רגישות והומור. במרכז הסרט קומייל, בן למשפחת מהגרים פקיסטנית שעדיין לא השלימה עם העובדה שהם כבר לא בארץ מולדתם.

קומייל מתמודד עם המצב בעזרת הומור, הוא סטנדפיסט ומספר בדיחות למחייתו בהן הוא מתרכז במשפחתו המשוגעת ובכלות שאמו מנסה לשדך לו.

סרט
"חולה אהבה"

מן העבר השני ניצבת אמילי, שלומדת פסיכולוגיה ואוהבת לצחוק מבדיחות מוצלחות. אחרי שהיא רואה את קומייל על הבמה מתפתח ביניהם רומן שכמו בכל דרמות רומנטיות מסתיים באופן זמני בטריקת דלת וממשיך לאחר מכן בתפנית לא צפויה. 

חטוף

"חטוף" הוא סרט נוסף המוצג במתחם יס פלנט ובמרכזו אם היוצאת לחפש את בנה שנחטף. זהו מותחן המתרכז באם חד הורית שבנה נחטף ממנה בעת בילוי בפארק. האם יוצאת למרדף חסר מעצורים והיא לא תעצור עד שתגיע אל בנה האהוב.

כמובן לפני שאתם מזמינים את הכרטיסים נמליץ לכם להיכנס לאתרי ההטבות השונים והשיג הנחות.
ללקוחות אמריקן אקספרס קיימת הטבה 1+1 בהזמנת כרטיסים לסרט ברשת יס פלנט.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *